tel mejl mapa

Účtovná kancelária Pardon s.r.o. s viac ako 20-ročným pôsobením pre vás zabezpečí:

  • spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva (skúsenosti so všetkými právnymi formami vrátane neziskových združení)
  • spracovanie mzdovej agendy (mzdy, výkazy, prehľady, evidenčné listy, ročné zúčtovania…)
  • DPH, daňové priznania, ročná účtovná závierka
  • výkazníctvo, poradenstvo
  • služby v oblasti ľudských zdrojov (recruiting, komplexná administratíva činnosť, zadefinovanie pracovnej pozície…)

Pardon s.r.o.
Janka Kráľa 65
949 01 Nitra

Otvorené: 8:00-16:00h
Parkovanie pri budove

tel. 0903 856 182
uctovnictvo@pardon.sk

Viac ako 20 rokov sme v našej ekonomickej divízii pre zákazníkov spoľahlivým a profesionálnym partnerom v oblasti komplexných ekonomických služieb. Outsourcing účtovníctva je vyhľadávanou formou spolupráce a pre klientov má rad výhod. Odbremeníme vás od povinností spojených s účtovníctvom aj mzdovou agendou vrátane komplexnejších služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Sme si vedomí našej zodpovednosti. Vieme, že dobre vedené účtovníctvo je dôležitým základom pre fungovanie spoločnosti. Pracujeme čo najspoľahlivejšie, ponúkame skutočne individuálny prístup a profesionálne služby. Klientom poskytujeme telefonické alebo osobné poradenstvo, zabezpečíme komunikáciu s príslušnými úradmi, sledujeme a informujeme o potrebných zmenách v legislatíve.

Sme samozrejme pripravení osobne odpovedať na všetky dôležité informácie o našich službách, ako aj na vaše otázky týkajúce sa možnej spolupráce. Komunikácia je možná aj v anglickom jazyku. Naša kancelária je vám k dispozícii v budove Trafačka/Pardon denne od 8:00-16:00h s možnosťou parkovania priamo na mieste. Počas konzultácie si môžete dopriať výbornú kávu v kaviarni Fotogaléria Trafačka. Nech sa páči.

Pardon s.r.o., IČO: 34113894, IČ DPH: SK2020407125